Is de bruid(egom) in spé een sportief type? Dan is de workshop capoeira echt iets voor haar/hem. Capoeira is een gevecht, dans en spel in één en een Afro-Braziliaans fenomeen. Het wordt gespeeld volgens haar eigen regels en rituelen. Het spel vindt plaats in een cirkel gemaakt door spelers en muzikanten.
Tijdens deze workshop passeren de basisprincipes van bewegen, spel en muziek en uiteraard een uitleg over capoeira de revue. Leer met elkaar de harmonieuze vloeiende en soms acrobatische bewegingen en kom tot een geweldig indrukwekkend resultaat.
Deze workshop kan zowel binnen als buiten plaatsvinden.
Informatie aanvragen
Via het onderstaande formulier kun je contact met ons opnemen voor meer informatie of een boeking. Wij zullen deze beantwoorden binnen 2 werkdagen. Namens het Pink Pepper team alvast bedankt voor je aanvraag.