Een grote rage in Engeland en Amerika en nu is Nederland aan de beurt.
Burlesque. Als theatraal genre staat de burlesque-act voor klassieke striptease. “Poo-poo-pie-doo!” Pikant is de norm, vulgair uit den boze.
Het woord ‘burlesque' betekent zelfs letterlijk: met een grap. Denk aan de pin-up girls uit de fifties, aan rood pluchen theaters met neonreclame en een dansact met waaiers, boa's, veren en korsetten. Tijdens de workshop dans je op typische sexy Burlesque muziek. Met deze burlesqueworkshop ontdek je jouw vrouwelijkheid. Je verlegt misschien jouw grenzen een beetje. Maar je gaat niet uit de kleren. Er is wel wat lef voor nodig, maar niets is verplicht! Het gaat vooral om je eigen expressie en uitstraling.
Gezellig en spannend om samen met jouw vriendinnen te doen tijdens een vrijgezellenfeest,verjaardag of zomaar.
Informatie aanvragen
Via het onderstaande formulier kun je contact met ons opnemen voor meer informatie of een boeking. Wij zullen deze beantwoorden binnen 2 werkdagen. Namens het Pink Pepper team alvast bedankt voor je aanvraag.